Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela zwykła

17.06.2018

966 (2)

Kliknij TUTAJ: Parafia na Facebooku

1.      Dziś odbędzie się nasz parafialny festyn. W programie: kwintet instrumentów dętych blaszanych – Air Force Brass. Następnie Zespół Pieśni i Tańca Władysie działający przy Domu Kultury w Kórniku. Poza tym gry i zabawy dla dzieci, pyszne ciasta, kawa i herbata. Grochówka i grill. Tradycyjnie można nabyć cegiełki w cenie 5 zł – ciekawe fanty – natomiast o 14.45 losowanie nagród głównych min.: Odkurzacz, ekspres do kawy, power banki i dyski zewnętrzne, zestaw głośnomówiący, głośnik wodoodporny, blender, biblia audio, Karcher – zamiataczka, plecaki do laptopa, frytkownica, piłki nożne Adidas na Mistrzostwa Świata Rosja 2018 i inne ciekawe nagrody.

2.      Zapraszam na Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusa w łączności z Mszą św. wieczorną.

3.      Rodziców dzieci wyjeżdżających na wakacje na Podlasie proszę o dostarczenie kart. Wyjazd 1 lipca w niedzielę po Mszy o 10.00 (zmiana godziny).

4.      We wtorek biuro parafialne czynne od g. 19.00 – 20.00

5.     W środę, czwartek i piątek nie ma wieczornej Mszy św. – osoby mające intencję proszę o kontakt w biurze parafialnym we wtorek lub mailowo.

6.      W czwartek próba scholii osób dorosłych o 19.15 – zapraszam chętnych można jeszcze dołączyć do scholii.

7.      W sobotę nie ma zbiórki ministrantów i kandydatów oraz nie ma próby scholii.

8.      Zapraszam na pielgrzymkę 24 i 25 sierpnia (piątek i sobota) do Częstochowy i po drodze do Kalisza – do sanktuarium św. Józefa. Zapisy z zakrystii.

9.      Gościmy dziś studentów z fundacji RedemtorisMissio – zajmuje się w szczególności pomocą medyczną w krajach trzeciego świata. Studenci Medycyny zbierać będą ofiary na wyjazd misyjny do Ghany.

10.    Polecam prasę katolicką – Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Przewodnik i Mały Gość Niedzielny (z dodatkiem na Mistrzostwa Świata w Rosji). Słowo na każdy dzień. Tak rodzinie. Ziarenko.

11.     Można zamawiać intencje mszalne na okres wakacji. W lipcu i sierpniu Msza św. w niedzielę wieczorem o 20.00.