Ogłoszenia parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2018

966 (2)

Kliknij TUTAJ: Parafia na Facebooku

1.    Msze św. w tym tygodniu w parafii na Głuszynie. Tutaj w kaplicy w piątek o 18.30, po Mszy Droga krzyżowa. Biuro parafialne nieczynne.

2.    W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa Drogi krzyżowej w każdy piątek: po Mszy wieczornej. Gorzkie żale w każdą niedzielę o 18.30.

3.    Na ławkach oraz przy wyjściu u ministrantów można zabrać kopertę na daninę diecezjalną. Składamy ofiary do skarbony przy ołtarzu. Danina przeznaczona jest na cele Archidiecezji poznańskiej, pozostała część na inwestycje w naszej parafii.

4.    Wskazania ks. Arcybiskupa na Wielki Post oraz zaproszenie na pielgrzymowanie do kościołów stacyjnych miasta Poznania na naszej stornie internetowej w Aktualnościach.

5.    Polecam prasę: Przewodnik katolicki, Gość Niedzielny. Dla dzieci Mały Gość niedzielny. Mały Przewodnik. Tak rodzinie i Słowo na każdy dzień. Ziarenko.

6.    Od niedzieli 4 marca rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne – poprowadzi je dominikanin O Tomasz Zamorski z Łodzi. Nauki w niedzielę na każdej Mszy. Od poniedziałku do środy do południa i wieczorem – szczegóły w przyszłą niedzielę. Zapraszam wszystkich, aby zarezerwować czas na rekolekcje – to jest bardzo ważny czas dla każdego chrześcijanina.

7.    Trwają ferie – życzę dzieciom i młodzieży dobrego czasu odpoczynku. Nie ma Oazy, zbiórki i próby zespołu.