Ogłoszenia parafialne

XXVI niedziela zwykła
01.102023

1.        Rozpoczynamy październik miesiąc poświęcony Różańcowi Św. Zapraszam codziennie na różaniec pół godziny przed Mszą św. wieczorną. Dla dzieci różaniec w każdy piątek o 17.30.

2.       W tym tygodniu zapraszam na Eucharystię od poniedziałku o 18.30. Biuro czynne we wtorek 19-20.

3.       Dzieci klas III można zapisywać przez formularz dostępny na stornie internetowej parafii w zakładce Sakramenty – Eucharystia. Spotkanie dla rodziców odbędzie się w środę 4 października o 19.15 w kaplicy. Po Spotkaniu możliwość nabycia różańców oraz książeczek do nabożeństwa dla dzieci. Po spotkaniu będzie aktywny arkusz Excel, gdzie rodzice mogą dokonać wyboru daty i godziny uroczystości.

4.        W czwartek próba scholii dorosłych o 19.15 – zapraszam nowe osoby do wspólnego śpiewu.

5.        I Piątek miesiąca – chorych odwiedzę od godz. 10.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św. po Mszy wieczornej do 21.

6.        I Sobota miesiąca – nabożeństwo do Serca Maryi od 8.30. O 10.00 zbiórka wszystkich ministrantów.

7.        Można zgłaszać dzieci do wczesnej Komunii świętej (dzieci młodsze od 5-6 lat), która odbywa się w Wielki Czwartek. Szczegóły u ks. proboszcza.

8.        Spotkania dla młodzieży, która pragnie przygotować się do Bierzmowania będą: klasy 7 – w środę 18 października o 19.15 w kaplicy; klasy 8 w środę 25 października w kaplicy.

9.        Zapraszam do scholii dziecięco młodzieżowej – niedziela godz. 10.50.

10.        Polecam prasę katolicką – Gość Niedzielny, Przewodnika katolickiego. Mały Gość Niedzielny, Mały Przewodnik. Ziarenko.

11.        Dziś I niedziela miesiąca – składka przeznaczona na fundamenty naszego kościoła. Kontynuujemy budowę fundamentów. Ofiary zbierane podczas wszystkich niedziel po opłaceniu rachunków przeznaczone są na budowę kościoła. Ofiary można składać także elektronicznie z tyłu kaplicy przez ofiaromat a także przelewem na konto bankowe. Każdego dnia modlimy się za ofiarodawców i w int. budowy kościoła. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary.

12.        Chętnych do włączenia się w działalność duszpasterstwa Domowego Kościoła proszę o kontakt. Zgłosiło się już kilka par, na pewno utworzymy jeden krąg, a może uda się i kolejne.

13.        Zmarł + Jan Ratajczak z Kamionek. Pogrzeb odbędzie się w czwartek o g. 9.00. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…


Ofiary na bieżące potrzeby parafii oraz na budowę kościoła można wpłacać za pomocą szybkiej płatności Paypal oraz Paypal.me
Jest to rozwiązanie wygodne i szybkie. Dodatkowo można przelew zrobić anonimowo.

Możliwość wpłaty za pomocą e-składki pod adresem:

 

 

 

 

 

Dla posiadaczy konta w systemie:
0005707_paypalme-payment-method

 

 

 

 

transmisja ONLINE

 

 


Projekt kościoła

2 1 3 4 5 6Budowę można wesprzeć poprzez ofiarę składaną w niedzielę i święta, a także przelewem na konto bankowe naszej parafii: 25 1020 4027 0000 1702 1142 9729

Projekt kościoła

Kliknij TUTAJ: Parafia na Facebooku