Pielgrzymka Tarnów 2023

Pielgrzymka

Tarnów – Zabawa – Wał Ruda – Tuchów –
Stary Sącz – Krynica – Wiśnicz

od 17.07.2023 do 21.07.2023

Tarnowskie G—ry. Rynek. Ratusz. woj. ælˆskie, pow. tarnog—rski.

Dzień 1 – godzina 05.00 po mszy św. wyjazd do Tarnowa – Stary Rynek – Katedra – mauzoleum gen. Józefa Bema w parku Strzeleckim – Kościół bł. Karoliny gdzie 10 czerwca 1987 r. Jan Paweł II beatyfikował Kózkównę. Przejazd do hotelu – zakwaterowanie – obiadokolacja – nocleg.

Dzień 2 – po śniadaniu wyjazd z przewodnikiem na zwiedzanie – Wierzchosławice Muzeum Witosa Zabawa – Kościół Trójcy Przenajświętszej, gdzie znajduje się grób Karoliny Kózkówny msza św. – Wał Ruda gdzie znajduje się drewniany dom w którym urodziła się Karolina Kózkówna, grusza gdzie spotykała się Karolina z dziećmi ucząc ich katechizmu, czas wolny na pamiątki. Powrót do hotelu – obiadokolacja – czas wolny – nocleg.

Dzień 3 – po śniadaniu przejazd przez Wojnicz – Zakliczyn – Gródek nad Dunajcem – Jezioro Rożnowskie punkt widokowy – Nowy Sącz do Starego Sącza zwiedzanie Klasztoru Klarysek z mszą św spacer do ołtarza Papieskiego po czasie wolnym na rynku przejazd urokliwą trasą Popradu do Krynicy – wjazd kolejką na Górę Parkową – spacer po parku z pijalnią wód zdrojowych po czasie wolnym powrót do hotelu- obiadokolacja – czas wolny – nocleg.

Dzień 4 – po śniadaniu wyjazd na dalsze zwiedzanie z przewodnikiem – Tuchów sanktuarium MB Tuchowskiej msza św. – Binarowa kościół drewniany z listy UNESCO – Biecz miasto o niepowtarzalnym uroku, miasto Marcina Kromera – Bobowa Muzeum Koronki, miejsce rodów chasydzkich – Łużna cmentarz na górze Pustki świadek największej bitwy I wojny światowej – Ciężkowice drewniana zabudowa miasteczka, sanktuarium Ecce Homo. Powrót do hotelu – obiadokolacja przy muzyce – nocleg.

Dzień 5 – po mszy św. śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Wiśnicza – zwiedzanie zamku, największy po Wawelu zamek w Małopolsce, czas wolny, po obiedzie wyjazd w drogę powrotną do Kamionek 

Cena 1400 zł.

Świadczenia:

  • autokar ( wc – bar – video )
  • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką
  • wyżywienie śniadania i obiadokolacje
  • przewodnik miejscowy
  • wstępy do zwiedzanych obiektów
  • ubezpieczenie
  • obiad w drodze powrotnej