Pielgrzymka Augustów-Wilno

Pielgrzymka

Ziemia Augustowsko Suwalska

Wilno

od 30.04.2018 do 04.05.2018

ob1

 

Dzień 1 – godzina 06.00 wyjazd do Augustowa po zwiedzaniu miasta z ciekawą jego historią oraz czasie wolnym przejazd do hotelu. zakwaterowanie – obiadokolacja – czas wolny – nocleg.

Dzień 2 – po śniadaniu wyjazd z przewodnikiem na zwiedzanie ziemi Augustowskiej: Sejny  – zespół podominikański. Bazylika Mniejsza. Wigry – klasztor pokamedulski, miejsce odpoczynku papieża w czasie pielgrzymki w 1999 roku. Po czasie wolnym powrót do hotelu – obiadokolacja – czas wolny – nocleg.

Dzień 3 – po śniadaniu o godzinie 06.00 wyjazd z przewodnikiem do Wilna. Zwiedzanie miasta: Ostra Brama, Cerkiew św. Ducha, spacer przez starówkę Wileńską, Ratusz, kościół św. Ducha, pierwszy namalowany obraz „ Jezu Ufam Tobie”, Uniwersytet Wileński, Zaułek Bernardyński, Katedra, kościół Piotra i Pawła, Cmentarz Rossa. Po czasie wolnym i obiedzie powrót do hotelu – nocleg.

Dzień 4 – po śniadaniu wyjazd z przewodnikiem na zwiedzanie Ziemi Suwalskiej. Przejazd do Suwalskiego Parku Krajobrazoego; Turtul zalew na Czarnej Hańczy, Głazowisko w Bachanowie, Jez. Hańcza najgłębsze nie tylko w Polsce ale i w środkowej Europie 108,5 m. Smolniki punkt widokowy nad jez. Kleszczewskimi tu nagrano sceny do filmów „ Dolina Issy „ oraz „ Pan Tadeusz „ trójstyk granic Polsko – Litewsko – Rosyjski, wiszące jeziora. Powrót przez Suwałki do hotelu, obiadokolacja, wieczór przy muzyce, nocleg.

Dzień 5 – po śniadaniu i wykwaterowaniu rejs statkiem Kanałem Augustowskim – jez. Necko, jez. Białe, śluza w Przewięzi, jez. Studzieniczne. Zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej, miejsce to 09.06.1999r. nawiedził Jan Paweł II. Po zwiedzaniu, czasie wolnym i obiedzie powrót do Kamionek.

ob2

Cena 1000 zł.

świadczenia; -autokar ( barek video klimatyzacja wc )

-zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką

-wyżywienie – śniadania – obiadokolacje

-przewodnik miejscowy

-wstępy do zwiedzanych obiektów

-ubezpieczenie

-wieczór przy muzyce

-rejs statkiem

-obiad w Wilnie

-obiad w drodze powrotnej

-basen, sauna parowa, infrared i bryza